XPrinter A160 USB принтері бөлшек саудада, қоғамдық тамақтандыруда және басқа да қызмет көрсету салаларында пайдалануға өте ыңғайлы, түбіртектерді, түбіртектерді және талондарды термиялық басып шығаруға арналған жоғары жылдамдықты және сенімді құрылғы. Жоғары өнімділігімен, ұзақ мерзімділігімен және пайдаланудың қарапайымдылығымен ерекшеленеді.
XPrinter А160 USB артықшылықтары:
-
Кескіштің түрі: автоматты, жылдам және ыңғайлы жұмыс үшін.
-
Ақша жәшігін қосу: кассалық операциялар үшін ыңғайлылықты қамтамасыз ете отырып, RJ11 арқылы қосылуды қолдайды.
-
Үйлесімділік: EPSON ESC/POS эмуляцияларын қолдайды, бұл принтерді 1C, iiko, R-keeper және т.б. сияқты танымал сату және қызмет көрсету бағдарламалары мен қолданбаларымен оңай біріктіруге мүмкіндік береді.
-
Баспа басының ресурсы: 100 км-ге дейін қағаз, бұл қарқынды пайдалану кезінде де құрылғының беріктігіне кепілдік береді.
Чектер мен түбіртектерді басып шығару үшін сенімді және жылдам принтерді қажет ететін бизнес үшін тамаша шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xpinter |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 160 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| басып шығарудың максималды ұзындығы | 2286 мм |
| втулка диаметрі | 12 мм |
| Орау түрі | сыртқы |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, ITF, Code 39, Code 128, 1D, басқа |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | USB |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 5 град. |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 184 мм |
| Ені | 140 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Таспаның максималды ені | 80 мм |
- Бағасы: 29 000 ₸






