Сенімді және қолдануға ыңғайлы термопринтер Xprinter XP-58 чектерді, түбіртектерді және басқа мәтіндік ақпаратты ені 58 мм термиялық қағазға басып шығаруға арналған. Жылдам басып шығару жылдамдығымен және тұрақты өнімділігімен ол дүкендер, кафелер, дәріханалар, қоймалар және басқа да сауда нүктелері үшін тамаша.
Артықшылықтары:
-
Кез келген POS-жүйелерге оңай интеграцияланады
-
Шағын корпус — жұмыс үстеліндегі орынды үнемдейді
-
Басудың жоғары жылдамдығы — 90 мм/сек дейін
-
Танымал 1D штрих-кодтарын қолдау
-
USB арқылы оңай қосылу
-
Windows және Linux жүйелерімен үйлесімділік
-
Жұмыс күні бойы сенімді жұмыс
Xprinter XP-58 пайдаланудың қарапайымдылығымен, ықшам өлшемімен және сенімділігімен ерекшеленеді, бұл оны шағын және орта бизнес үшін тамаша таңдау жасайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | XPrinter |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 90 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| Орау түрі | сыртқы |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, ITF, Code 39, Code 128, 1D, басқа |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | USB |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 188 мм |
| Ені | 118 мм |
| Биіктігі | 88 мм |
| Салмақ | 0.78 кг |
| Таспаның максималды ені | 58 мм |
- Бағасы: 15 000 ₸




