Xprinter XP-58IIL Bluetooth — бұл ені 58 мм термиялық қағазға чектерді, түбіртектерді және басқа мәтіндік ақпаратты басып шығаруға арналған ықшам және сенімді термиялық принтер. Bluetooth қолдауының арқасында құрылғы сымсыз қосылымды қамтамасыз етеді, бұл оны дүкендерде, кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қызмет көрсету кәсіпорындарында пайдалануға өте ыңғайлы етеді.
Артықшылықтары:
-
Кез келген POS-жүйелерге оңай интеграцияланады
-
Шағын корпус — жұмыс үстеліндегі орынды үнемдейді
-
Жылу басының ресурсы: 50 км-ге дейін басып шығару.
-
USB немесе Bluetooth арқылы оңай қосылу
-
Windows, Linux, Android, Mac жүйелерімен үйлесімділік.
-
Жұмыс күні бойы сенімді жұмыс
Xprinter XP-58IIL Bluetooth — бұл сымсыз қосылым мүмкіндігі бар чектерді сенімді және жылдам басып шығаруды талап ететін бизнес үшін тамаша шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | XPrinter |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 90 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| Орау түрі | сыртқы |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, ITF, Code 39, Code 128, 1D, басқа |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | USB, Bluetooth |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 181 мм |
| Ені | 130 мм |
| Биіктігі | 111.2 мм |
| Салмақ | 0.561 кг |
| Таспаның максималды ені | 58 мм |
- Бағасы: 19 000 ₸




