Rongta RP326 термопринтері — сату нүктелерінде чектер мен түбіртектерді басып шығаруға арналған сенімді және ықшам шешім. Жоғары басып шығару жылдамдығының арқасында дейін 250 мм/с, автоматты кескішке және бағдарламалық құралдың қарапайым қосылымына USB, RS-232 и Ethernet, құрылғы кез келген POS жүйесіне оңай біріктіріледі.
Артықшылықтары Rongta RP326:
-
Автоөңдеуші: бар (ресурс 1,5 млн кесуге дейін)
-
Қағаздың ені: 80 мм (адаптермен 58 мм пайдалануға болады)
-
Үйлесімділік: Windows, Linux, MacOs
-
Ақша жәшігін басқаруды қолдау: DC 24V
-
Кез келген POS-жүйеге интеграция
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rongta Technology |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 250 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| Орау түрі | сыртқы |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, басқа |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | RS232, USB, LAN (Ethernet) |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 5 град. |
| Максималды ылғалдылық | 90 % |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 191 мм |
| Ені | 140 мм |
| Биіктігі | 143 мм |
| Салмақ | 1 кг |
| Таспаның максималды ені | 80 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 46 000 ₸




