Castom AP80 — бұл чектерді, түбіртектерді және сауда, қоғамдық тамақтандыру және қызмет көрсету салаларындағы басқа да маңызды құжаттарды басып шығаруға арналған қуатты және сенімді термопринтер. Құрылғы қарқынды жүктеме кезінде де жоғары өнімділікпен және тұрақты өнімділікпен сипатталады.
Castom AP80 артықшылықтары:
-
Автоөндіруші — ресурсы 1 миллионға дейінгі операциялармен
-
Орташа атқарым бас тартуға (MCBF) — 60 миллион желі
-
58 және 80 мм қағазды қолдау
-
Баспа басының ресурсы 100 км-ге дейін
-
ОЖ-мен үйлесімділік Windows
-
Ақша жәшігін басқару арқылы RJ11
Түбіртек принтері Castom AP80 дүкендер, мейрамханалар, кафелер, супермаркеттер және маңызды болып табылатын кез келген бизнес үшін өте қолайлы жылдам және сенімді басып шығару. Бұл кассалық аймақты автоматтандыру және клиенттерге қызмет көрсету сапасын арттыру үшін оңтайлы шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Castom |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 250 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| Орау түрі | сыртқы |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, ITF, Code 39, Code 128, 1D, басқа |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | RS232, USB, LAN (Ethernet) |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 5 град. |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 183 мм |
| Ені | 143.5 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Таспаның максималды ені | 80 мм |
- Бағасы: 55 000 ₸




