Xprinter XP-P300 — бұл ені 58 мм-ге дейінгі түбіртектерді басып шығаруға арналған ықшам және жеңіл жылжымалы термопринтер. Ол бөлшек саудада, қызмет көрсетуде және логистикада пайдалану үшін өте қолайлы, жоғары сапалы басып шығаруды және жұмыс кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары Xprinter XP-P300:
-
Орамның максималды диаметрі 50 мм-ге дейінгі ені 58 мм термоқағазды қолдайды.
-
Windows және Android операциялық жүйелерімен жұмыс істейді.
-
Қайта зарядталатын литий-ионды аккумуляторлар 7,4В, 2000 МАч
-
Жеңіл және ықшам дизайн принтерді қалтаңызда немесе белбеуіңізде алып жүруге мүмкіндік береді, бұл ұтқырлық пен ыңғайлылықты қамтамасыз етеді.
-
Қағазды оңай жүктеу және интуитивті басқару элементтері басып шығару процесін жылдам және қатесіз етеді.
Xprinter XP-P300 — бұл қай жерде болсаңыз да, чектерді және басқа құжаттарды басып шығару процесінде тиімділік пен ыңғайлылықты қамтамасыз ететін сенімді және функционалды мобильді принтер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | XPrinter |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 70 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, басқа |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | USB, Bluetooth |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 5 град. |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 153 мм |
| Ені | 85 мм |
| Биіктігі | 59 мм |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Таспаның максималды ені | 58 мм |
- Бағасы: 24 000 ₸





Жіберу 03 сәуір 2026