Rongta RP80VI жапсырма принтері — жұмыстың жоғары ресурсына ие - бұл ең аз шығынмен жоғары өнімділікті қамтамасыз ете отырып, ұзақ мерзімді және үздіксіз жұмыс істеуге кепілдік береді. Жылдам және сапалы басып шығару қажет болатын бизнестегі процестерді автоматтандыру үшін өте қолайлы.
Rongta RP80VI артықшылықтары:
-
Жұмыстың жоғары ресурсы — кемінде 500 000 баспа этикеткасы
-
Ені 25 мм-ден 80 мм-ге дейінгі термоэтикеттерді қолдайды
-
Жапсырмалар орамының диаметрі 25-тен 85 мм-ге дейін
-
Термоэтикеттерді де, термоқағазды да пайдалану мүмкіндігі
-
Таспаны пайдалану қажеттілігінің болмауы пайдалану шығындарын азайтады
-
Тасымалдағыштарды оңай ауыстыру және интуитивті түсінікті интерфейс
-
ОЖ-мен үйлесімділік: Windows 98/2000/XP/VISTA/7
-
Тамақтандыру: DC 24V, 2A
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rongta Technology |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 127 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| Орам диаметрі | 85 мм |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, ITF, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, басқа |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | RS232, USB |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 5 град. |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 237 мм |
| Ені | 146 мм |
| Биіктігі | 130 мм |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Таспаның максималды ені | 80 мм |
- Бағасы: 46 000 ₸





