Жапсырма принтері Xprinter XP-460B — бұл бөлшек сауда, логистика және қойма есебін қоса алғанда, әртүрлі қолданбаларда пайдалануға өте ыңғайлы сенімді және жоғары жылдамдықты жапсырма және штрих-код басып шығару құрылғысы.
Артықшылықтары Xprinter XP-460B:
-
Бені 20 мм-ден 108 мм-ге дейінгі жапсырмаларды басып шығаруды қолдайды
-
Үздіксіз, саңылаулары бар және қара таңбаланған жапсырмаларды қолдайды, бұл әртүрлі материалдарды пайдалануда икемділікті қамтамасыз етеді
-
Естелік Деректерді сақтау және үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін 8 МБ флэш-жады және 8 МБ SDRAM
-
Windows, Linux, ioS және Android операциялық жүйелерімен жұмыс істейді
-
1С қоса алғанда, негізгі қойма бағдарламаларымен үйлесімді
-
Икемділік пен әртүрлі жүйелермен үйлесімділікті қамтамасыз ететін DPL, EPL, TSPL және ZPL қолдайды
-
Дәл және сенімді басып шығаруды қамтамасыз ету үшін саңылау, қақпақты ашу және қара жапсырма сенсорларымен жабдықталған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | XPrinter |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 152 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| басып шығарудың максималды ені | 108 мм |
| Орам диаметрі | 127 мм |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, ITF, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, басқа |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | USB |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 5 град. |
| Максималды ылғалдылық | 80 % |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Ені | 188 мм |
| Биіктігі | 170 мм |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Таспаның максималды ені | 120 мм |
- Бағасы: 38 000 ₸



