OSO 5800 – аутентификация функциясы, жоғары санау жылдамдығы және қашықтағы дисплейді қосу мүмкіндігі бар кәсіби банкнот есептегіші. Құрылғы банкноттардың үздіксіз жеткізілуін қамтамасыз етеді және теңге (KZT), доллар (USD) және еуро (EUR) сияқты бірнеше валютамен жұмыс істеуге жарамды. Банктерге, кассирлерге, бухгалтерлерге және кез келген қолма-қол ақшаны қабылдау пункттеріне өте ыңғайлы.
OSO 5800 техникалық сипаттамалары:
- Қос банкноттарды анықтау: Иә
- Үздіксіз банкнот беру: Иә
- Қолдау көрсетілетін валюталар: KZT, USD, EUR
- Санау жылдамдығы: 1000 банкнот/мин
- Қайта есептеуді бастау: Автоматты
- Жұмыс режимдері:
▸ Тұрақты есептік жазба
▸ Пакеттер бойынша санау
▸ Өлшемді анықтау арқылы санау
- Фидер сыйымдылығы: 300 банкнота
- Қабылдау науасының сыйымдылығы: 300 банкнота
- Қосымша мүмкіндіктер:
▸ Қашықтағы дисплейді қосу
▸ Дыбыстық хабарландырулар
▸ Ыңғайлы басқару тақтасы
- Өлшемдері: 320 × 275 × 198 мм
- Салмағы: 5,7 кг
OSO 5800 қолма-қол ақшаны санау кезінде жылдамдықты, дәлдік пен сенімділікті бағалайтын бизнес үшін тамаша таңдау болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OSO |
| Жабдықтың түрі | банкнот есептеуіш |
| Максималды санау жылдамдығы | 1000 дана/мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Орнату әдісі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 320 мм |
| Тереңдігі | 275 мм |
| Биіктігі | 198 мм |
| Салмақ | 5.7 кг |
- Бағасы: 61 000 ₸



