Zebra DS4608 - бөлшек сауда, логистика, денсаулық сақтау және штрих-кодты жылдам, дәл оқуды қажет ететін басқа қолданбаларға арналған, тіпті экрандарда, зақымдалған жапсырмаларда және ауыр жүкті орталарда да арналған жоғары өнімді сымды 2D кескін құрылғысы.
Zebra DS4608 артықшылықтары:
- Кез келген кодтарды оқу: 1D, 2D, QR, PDF417, DataMatrix, Aztec және т.б.
- Лезде тану - зақымдалған, нашар басып шығарылған немесе смартфон экрандарында көрсетілген сканерлер.
- 800MHz CPU + PRZM технологиясы: ультра жылдам өңдеу және жоғары дәлдік.
- Стендке қойылғанда автоматты көрсету режимі - өзіне-өзі қызмет көрсету нүктелері үшін өте қолайлы.
- Қосылу интерфейстері: USB, RS-232, IBM RS-485 – кез келген жүйеге оңай біріктірілген.
- OCR қолдауы – кеңейтілген қолданбалар үшін мәтінді тану.
- Көптеген ОС, 90-нан астам пернетақта тілімен үйлесімді.
Техникалық сипаттамалар:
- Сканер түрі: Сымды 2D кескіні
- Сенсор: 1280×800 пиксель
- Оқу жылдамдығы: 76 см/сек дейін
- Интерфейстер: USB / RS232 / RS485 (IBM)
- Экранды оқу: Иә
- Қолдау көрсетілетін пішімдері: BMP, JPEG, TIFF
- OCR: Иә
- Корпусты қорғау: IP52
- Түсуге төзімділік: бетонда 1,8 м-ге дейін
- Жұмыс температурасы: 0°C-тан +50°C-қа дейін
- Өлшемдері / Салмағы: 165×67×98 мм / 162 г
Zebra DS4608 сізге күн сайын сенуге болатын сенімділікті, жылдамдықты және дәлдікті қамтамасыз етеді.
Zebra таңдағанда, сіз жаһандық сапа стандартын таңдайсыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zebra |
| Түрі | Штрихкод сканері |
| Штрихкод сканерінің түрі | Қолмен |
| Сканердің оқу элементінің түрі | 2D кескін |
| Оқылатын штрих код түрлері | UPC/EAN, Code 39, Code 128, 2D, QR, Data Matrix, PDF 417 |
| Сканерлеу жылдамдығы | 76 скан/сек |
| қуат көзіне қосылу интерфейсі | USB, RS232 |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP52 |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Жиынтықтағы қойғыш | Жоқ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 165 мм |
| Ені | 67 мм |
| Биіктігі | 98 мм |
| Салмақ | 0.162 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 60 000 ₸




