Zebra ZD51013 принтері денсаулық сақтау мекемелеріне, ойын-сауық саябақтарына және тиімді және қауіпсіз сәйкестендіруді қажет ететін іс-шараларға өте ыңғайлы.
Zebra ZD51013 артықшылықтары:
- Жоғары ажыратымдылық және басып шығару анықтығы: тамаша оқылу және кескін тұрақтылығы үшін 300 dpi (12 нүкте/мм).
- 102 мм/с дейінгі басып шығару жылдамдығы: Білезіктерді секундтарда басып шығару, барлық кезеңдердегі процестерді жылдамдату.
- Zebra Z-Band® білезіктерімен үйлесімді: денсаулық сақтау, ойын-сауық және іс-шаралар үшін өте қолайлы берік, ұзаққа созылатын білезіктер.
- Ықшам және ыңғайлы дизайн: кез келген жұмыс ортасында, тіпті шектеулі кеңістіктерде пайдалануға арналған минималды өлшемдер.
- Дезинфекцияға төзімділік: Дезинфекциялау құралдарына және ультракүлгін сәулеленуге төзімді берік корпус.
Техникалық сипаттамалар:
- Басып шығару әдісі: тікелей термиялық
- Басып шығару рұқсаты: 300 dpi (12 нүкте/мм)
- Басып шығару жылдамдығы: 102 мм/с дейін (4 дюйм/с)
- Максималды басып шығару ұзындығы: 558 мм дейін
- Басып шығару ені: 19,05 мм, 25,4 мм, 30,16 мм
- Тасымалдаушы түрі: Zebra Z-Band® білезіктер
- Жад:
-
Флэш жады: 512 МБ
-
SDRAM: 256 МБ
-
- Қосылым: USB 2.0, Ethernet (Fast Ethernet), Bluetooth 4.1
- Нақты уақыт сағаты: Иә
Zebra ZD51013 - сенімділікті, жылдамдықты және ыңғайлылықты бағалайтындар үшін шешім. Бұл принтер ұзақ мерзімді өнімділікті қамтамасыз етеді, әртүрлі білезік және қосылым түрлерін қолдайды және тоқтау және жұмыс күштерін азайтады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zebra |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 102 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 300 dpi |
| басып шығарудың максималды ұзындығы | 558 мм |
| басып шығарудың максималды ені | 30.16 мм |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, басқа |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | USB, LAN (Ethernet), Bluetooth |
| Максималды жұмыс температурасы | 41 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 4.4 град. |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 242 мм |
| Ені | 127 мм |
| Биіктігі | 178 мм |
| Салмақ | 1.4 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 346 000 ₸






