Smart Counter Plus - сіздің бизнесіңізге келушілер санын бақылаудың қарапайым және сенімді әдісі. Құрылғы автономды түрде жұмыс істейді, Wi-Fi желісін қажет етпейді және трафикті талдауға және маркетингті жақсартуға мүмкіндік беретін кіріс адамдарды дәл санауға мүмкіндік береді.
Smart Counter Plus артықшылықтары:
- Орнату оңай - Wi-Fi, сымдар немесе күрделі орнату қажет емес
- Жоғары дәлдік – жүйе тек инфрақызыл сәуленің денемен қиылысуын санайды (қол қозғалысына жауап бермейді)
- Деректерді кілттен қалпына келтіру - кездейсоқ қалпына келтіруден қорғайды, тек иесі ғана қол жеткізе алады
- Кез келген үй-жайға – дүкендерге, кеңселерге, бутиктерге, көрмелерге, коворкингтерге және т.б.
- Ықшам және ақылды дизайн – интерьерді бұзбайды
Техникалық сипаттамалар:
- Құрылғы түрі: ИҚ сәулесінің қиылысуын жазатын инфрақызыл есептегіш
- Жабдық:
-
Сандық дисплейі бар қабылдағыш
-
Таратқыш
-
Монтаждау үшін жабысқақ пластиналар жинағы
-
Деректерді қалпына келтіруге арналған кілттер
-
Нұсқаулар
-
- Жұмыс қашықтығы: модульдер арасындағы 5 метрге дейін
- Орнату түрі: тік бетке (қабырға, есік жақтауы)
- Қуат көзі: 2×AAA (әр модульде, кірмейді)
- Корпус материалы: күңгірт қабаты бар пластик
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Интерфейс | Сымсыз |
| Санау технологиясы | Инфрақызыл сәулелер |
| Сенсор түрі | Тік/Көлденең |
| Минималды санау аймағы | 50 м² |
| Максималды санау аймағы | 500 м² |
| Орнату биіктігі | 1.6 м |
| Компьютерге қосылу | Қажет емес |
| Жиынтық | |
| Есептегіштер саны | 2 |
| Орнату жинағы | Иә |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 85 мм |
| Ені | 55 мм |
| Биіктігі | 20 мм |
| Салмақ | 0.038 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 30 000 ₸



