TSC TDP-225 - ені 54 мм-ге дейінгі белгілерді, білезіктерді және басқа белгілерді басып шығаруға арналған ықшам және сенімді термопринтер. Бөлшек сауда, денсаулық сақтау, логистика және шағын бизнесте қолдануға өте ыңғайлы. Жоғары өнімділік пен жұмыстың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
TSC TDP-225 артықшылықтары:
- Процессор: 32-бит, 200 МГц
- Жад: 8 МБ SDRAM, 4 МБ Flash (4 ГБ microSD дейін кеңейтуге болады)
- Тасымалдаушы ені: 15-тен 60 мм-ге дейін
- Материалдың қалыңдығы: 0,06-дан 0,19 мм-ге дейін
- Мөлдір сенсор (реттелетін)
- Қара белгі сенсоры (реттелетін)
- Ашық бас сенсоры
- USB 2.0
- RS-232 (COM порты)
Басқару тілдері:
- TSPL-EZ™ (EPL, ZPL, ZPL II-мен үйлесімді).
- Қолданыстағы жүйелерге жылдам біріктіру үшін Eltron® және Zebra® пәрмендерін қолдайды.
Қосымша:
- Қосымша СКД дисплейді орнату мүмкіндігі.
TSC TDP-225 көмегімен бизнесіңіз үшін дәл, жылдам және үнемді басып шығару!
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TSC |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 127 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| басып шығарудың максималды ұзындығы | 2286 мм |
| басып шығарудың максималды ені | 54 мм |
| Орам диаметрі | 127 мм |
| втулка диаметрі | 25.4 мм |
| Орау түрі | сыртқы |
| Штрихкод түрі | Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | USB |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 5 град. |
| Максималды ылғалдылық | 85 % |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
| Желі параметрлері | |
| Тұтынылатын тоқ | 2.5 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 209 мм |
| Ені | 109 мм |
| Биіктігі | 171 мм |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Таспаның максималды ені | 54 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 110 000 ₸



