Rongta RP80US - чектерді, чектерді және басқа да кассалық құжаттарды басып шығаруға арналған сенімді және жылдам термопринтер. Бөлшек саудаға, кафелерге, мейрамханаларға және қызмет көрсету салаларына қолайлы.
Rongta RP80US артықшылықтары:
- Автоматты қағаз кескіш: толық, ресурс 1 000 000 операцияға дейін.
- Жылу басы ресурсы: 6 000 000 жолға дейін.
- Командалармен үйлесімді: ESC/POS
- Қосылу интерфейстері: USB, RS-232; кассаға арналған қосымша RJ-11 порты.
- Пайдалану оңай: қағазды оңай жүктеу және интуитивті жұмыс.
- Төмен шу деңгейі: кез келген жағдайда ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
- Жоғары басып шығару сапасы: анық кескіндер мен белгілер.
- Максималды басып шығару ұзындығы: шектеусіз; Принтер пайдаланылған қағаз ұзындығы ішінде үздіксіз басып шығара алады.
- Икемді орнату: қосымша кронштейнмен үстелдің үстіне немесе қабырғаға орнатуға болады.
- ОЖ үйлесімділігі: Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10 (x32/x64).
Rongta RP80US - чекті басып шығару жылдамдығы, сенімділігі және сапасы маңызды болып табылатын бизнес үшін тамаша таңдау.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rongta Technology |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 250 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| басып шығарудың максималды ұзындығы | 2286 мм |
| басып шығарудың максималды ені | 72 мм |
| Орам диаметрі | 80 мм |
| втулка диаметрі | 12.7 мм |
| Орау түрі | сыртқы |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, ITF, Code 39, Code 128, 1D, басқа |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | RS232, USB |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Максималды ылғалдылық | 80 % |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 195 мм |
| Ені | 145 мм |
| Биіктігі | 148 мм |
| Салмақ | 2.3 кг |
| Таспаның максималды ені | 80 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 42 000 ₸



