TSC TTP-225 - бұл тегтерді, штрих-кодтарды, білезіктерді және басқа жапсырмаларды басып шығару үшін тамаша жұмыс үстеліндегі термиялық тасымалдағыш принтер. Жоғары сапа, қолжетімділік және әмбебаптық оны сауда, логистика, медицина және өндіріс үшін тамаша таңдау жасайды.
TSC TTP-225 артықшылықтары:
- Процессор: 32-биттік RISC
- Жад:
- SDRAM - 8 МБ
- Flash - 4 МБ (microSD арқылы 4 ГБ дейін кеңейтуге болады)
Қолдау көрсетілетін материалдар:
- Тасымалдаушы ені: 15-тен 60 мм-ге дейін
- Максималды басып шығару ені: 54 мм
- Тірекпен қалыңдығы: 0,06-дан 0,19 мм-ге дейін
- Жеңнің ішкі диаметрі: 25,4 мм / 38,1 мм
Сия таспасы:
- Максималды ұзындығы: 90 м дейін
- Ені: 56-дан 58 мм-ге дейін
- Втулка диаметрі: 12,7 мм
Қосымша мүмкіндіктер:
- Тіл үйлесімділігі: TSPL-EZ (EPL, ZPL, ZPL II-мен үйлесімді)
- Оқшау басып шығару үшін сыртқы пернетақтаны қосуға қолдау көрсету
- СКД дисплей, кескіш, сепаратор, Ethernet
Сенсорлар:
- Мөлдір (белгілер арасындағы алшақтық)
- Қара белгі (жылжымалы)
- Таспа аяқталады
- Басып шығару механизмін ашу
Нәр беруші:
- Кіріс кернеуі: 100-240В айнымалы ток, 50-60Гц.
- Шығыс кернеуі: 24VDC, 2,5А.
TSC TTP-225 - жылдам және жоғары сапалы жапсырма басып шығаруға арналған кәсіби шешім. Сенімді, жинақы және кез келген көлемдегі тапсырмаларды орындауға дайын.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TSC |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару, Термотрансферлік басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 127 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| басып шығарудың максималды ұзындығы | 2286 мм |
| басып шығарудың максималды ені | 58 мм |
| Орам диаметрі | 127 мм |
| Орау түрі | сыртқы |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, басқа |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | RS232, USB, LAN (Ethernet) |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Максималды ылғалдылық | 85 % |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 241 мм |
| Ені | 140 мм |
| Биіктігі | 177 мм |
| Салмақ | 2.45 кг |
| Таспаның максималды ені | 58 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 125 000 ₸



