Xprinter XP-365B - жапсырмалар мен түбіртектерді басып шығаруға арналған жоғары жылдамдықты термопринтер. Бұл бөлшек саудада, қоймада, зертханада және дистрибьюторлық қолданбаларда қолдануға өте ыңғайлы. Жоғары ажыратымдылықпен және жылдам басып шығарумен бұл өнімді таңбалау және түгендеуді бақылау тапсырмалары үшін тамаша шешім болып табылады.
Xprinter XP-365B артықшылықтары:
- Әмбебаптығы: жапсырманы да, түбіртекті де басып шығаруды қолдау оны бөлшек сауда, логистика және өндірісті қоса алғанда әртүрлі салалар үшін тамаша таңдау жасайды.
- Жоғары жылдамдық және басып шығару сапасы: 203 dpi ажыратымдылықпен басып шығару және 127 мм/с дейінгі жылдамдықпен басып шығару анық, жоғары сапалы нәтижелерді қамтамасыз етеді, өнімділікті арттырады және күту уақытын қысқартады.
- Икемді қосылым: USB және Wi-Fi интерфейстері әртүрлі жүйелер мен желілерге ыңғайлы интеграцияны қамтамасыз етіп, жұмыс процесін ұйымдастырудың қосымша мүмкіндіктерін береді.
- Сенімділік және ұзақ мерзімділік: Қызып кетуден термиялық бас қорғау және жоғары сапалы материалдарды пайдалану құрылғының ұзақ қызмет ету мерзіміне және қарқынды қолдануға төзімділікке кепілдік береді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | XPrinter |
| Басып шығару әдісі | Термиялық басып шығару |
| Басып шығару жылдамдығы | 127 мм/с |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| басып шығарудың максималды ұзындығы | 1000 мм |
| втулка диаметрі | 25.4 мм |
| Штрихкод түрі | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | USB, Wi-Fi |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Желі параметрлері | |
| Тұтынылатын тоқ | 2 А |
| Кернеу | 24 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 190 мм |
| Ені | 135 мм |
| Биіктігі | 137 мм |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Таспаның максималды ені | 80 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 33 000 ₸



