Zebra DS2208 - 1D және 2D штрих-кодтарын оқи алатын сенімді және қолдануға оңай қол сканері. Ол бөлшек саудада, логистикада, медицинада және жылдамдық пен дәлдік маңызды болып табылатын басқа салаларда пайдалануға арналған. Ол пайдаланудың қарапайымдылығымен, эргономикалық дизайнымен және жоғары өнімділігімен ерекшеленеді.
Zebra DS2208 мүмкіндіктері:
- Plug-and-Play: күрделі конфигурациясыз оңай орнату және біріктіру
- POS үйлесімділігі: POS шешімдерінің көпшілігімен жұмыс істейді
- Зақымдалған немесе нашар басылған кодтарда да жоғары сканерлеу дәлдігі
- Стендке қойылғанда автоматты режимді ауыстыру (автосканерлеу)
- Эргономикалық корпус, жеңіл салмақ - ұзақ уақыт қолдануға ыңғайлы
- Құлауларға төзімділік: 1,5 м биіктіктен құлауға төтеп береді
- Дене түсі: қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zebra Technologies |
| Түрі | Штрих-код сканерінің тірегі |
| Штрихкод сканерінің түрі | Қолмен |
| Сканердің оқу элементінің түрі | 2D кескін |
| Оқылатын штрих код түрлері | UPC/EAN, Code 39, Code 128, Codabar, Interleaved 2 of 5, Discrete 2 of 5, Code 93, MSI, IATA, GS1 DataBar (formerly RSS) variants, 2D, QR, Data Matrix, PDF 417 |
| Сканерлеу схемасы | Бір жазықтық |
| Сканерлеу сызықтарының саны | 1 |
| Сканерлеу жылдамдығы | 100 скан/сек |
| Сканерлеу ауқымы | 368 мм |
| қуат көзіне қосылу интерфейсі | USB, RS232 |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Жиынтықтағы қойғыш | Жоқ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 174 мм |
| Ені | 76 мм |
| Биіктігі | 84 мм |
| Салмақ | 0.2 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 40 000 ₸




